بهترینان را با ترینان پیدا کنید!

توضیحات

موسسه سفير گفتمان با بيش از يک دهه سابقه درخشان فعاليت به عنوان يکي از پيشگامان صتعت آموزش زبان کشور با پايبندي خدشه ناپذير به اصل دانشجو محوري در فرايند يادگيري، همواره تامين اطمينان خاطر و جلب رضايت حداکثري زبان آموزان ، به موازات ايجاد امنيت شغلي و امکانات رفاهي کم سابقه براي اساتيد و کارکنان خود را ، به عنوان خط مشي کيفيت و ملاک و محک ارائه خدمات آموزشي برتر برگزيده است.


واحد هاي سفير : موسسه سفير گفتمان که اکنون با 54 شعبه در تهران و شهرستان‌ها به آموزش زبان مي‌پردازد، در ۲۰ ارديبهشت ۱۳۷۸، با اولين شعبه در منطقه قلهک تهران آغاز به کار نمود. هم اکنون سفير با 17 واحد خواهران و برادران ، 2 واحد IELTS، يک واحد فرانسه (خواهران و برادران) ، و نيز 34 واحد در مراکز استان‌ها، يکي از گسترده‌ترين موسسات آموزش زبان در کشور است.
اساتيد سفير :اين موسسه که با پشتوانه آموزشي دانشگاه آکسفورد در جهت تربيت مدرسان زبان در کشور قدم بر مي‌دارد، اکنون شاهد فعاليت نزديک به ۸۰۰ مدرس در شعبه‌هاي خود است؛ مربياني که مسووليت تعليم هزاران دانشجو در سراسر کشور را بر عهده دارند. بيش از 100 نفر از اساتيد ، دورۀ CELTA را با موفقيت گذرانده اند.
کارمندان اداري : کارمندان اداري مرکز آموزش زبان سفير گفتمان در تمامي واحد‌ها وظيفه هماهنگي امور و رسيدگي به نيازهاي دانشجويان را برعهده دارند که همه روزه در دو شيفت صبح و عصر از 7:30 تا ۲۰ آماده ارائه خدمات پاسخگويي و پذيرش دانشجو، تعيين سطح و ثبت نام در شش دوره فشرده، ترميک، 5شنبه ، جمعه ، فوق فشرده ، و 2 روز در هفته هستند. مسوولان ديگر اين موسسه در واحد مرکزي سفير در خيابان شريعتي تهران، مشغول به فعاليت مي باشند.
منابع آموزشي : به منظور دسترسي راحت‌تر داشنجويان سفير به منابع آموزشي مورد نظر، سفير ارتباط خود را با موسسه انتشاراتي اشتياق برقرار کرد. موسسه انتشاراتي اشتياق که توزيع کننده انحصاري محصولات آموزشي دانشگاه آکسفورد در ايران است، امکان دسترسي دانشجويان به کتب، cd ها و dvd هاي آموزشي، مجلات و کتب داستان را در تمامي واحد‌هاي آموزشي فراهم کرده است.

موسسه سفير هم اکنون داراي 20 شعبه آموزشي در تهران و 34 شعبه در خارج از تهران مي باشد که از ميان واحدهاي تهران داراي 17واحد خواهران و برادران، 2واحد IELTS و 1واحد فرانسه مي باشد و از ميان واحدهاي خارج از تهران اکثريت آنها داراي دوره کودکان مي باشند و 1 واحد کودکان هم به طور مستقل براي آموزش به زبان آموزان فعاليت مي کنند، جهت آشنايي با نشاني مراکز آموزشي زبان سفير در تهران و خارج از تهران روي لينک‌هاي زير کليک کنيد.

دوره هاي تخصصي و عمومي در شرکت ها
واحد برون سازماني موسسه سفير گفتمان با بيش از يک دهه سابقه درخشان در زمينۀ ارائه آموزش زبان هاي عمومي و تخصصي به نهادها، سازمان ها، شرکت هاي دولتي و خصوصي و همچنين مدارس و دانشگاه ها و با برخورداري از مدرسين حرفه اي قادر است تا دوره هاي آموزشي مورد نظر متقاضيان را در زمان بندي و محل مورد نظر آنان برگزار نمايد.


دیدگاه کاربران

قیمت: متوسط
دستگاه کارت‌خوان: بله
پارکینگ: راحت
سرویس‌دهی: عالی عالی عالی

۵ پاسخ

سلام. تا حالا آموزشگاه زبان سفیر گفتمان بودی؟ وارد شو تا راجع بهش دیدگاهت رو بنویسی.

Big_star Big_star Big_star Big_star
توسط Elham_fyz ۱ شهریور ۱۳۹۳، ساعت ۰۰:۵۲

سلام من مدرس زبان انگليسى هستم و قبل از او ن چندين ترم درسطوح مختلف, زبان آموز سفير بودم و به خيلى ها اين آموزشگاه رو توصيه کردم. هرچند کيفيت آموزش و ارائه ى خدمات, متاسفانه, در شعب مختلف, متفاوت هست, اما همچنان بر اين عقيده ام که در هيچ آموزشگاهى زبان انگليسى رو به اين خوبى ياد نمى دن. به علاوه نظم و ترتيب و محيط دوست داشتنى و به روزش, آدم رو سر ذوق مياره... پاينده باشى سفير گفتمان

0
0
Big_star
توسط ghasem soltani ۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۳:۵۱

با سلام من زهرا هستم. ترم 102 سفیر را تازه تمام کردم. از سفیر راضی هستم.من خیلی کم لغت بلد بودم ولی الان خیلی چیزا یاد گرفتم.و میخوام تا اخرش ادامه بدم. اساتید بسیار خوب و جوان داره ومهمتر از همه اینکه ادم تو کلاس احساس کثالت و سر خوردگی نمیکنه و ایجاد انگیزه میکنه در ادم تا بهتر و بیشتر از قبل مطلب یاد بگیری

0
1
Big_star Big_star Big_star Big_star
توسط فریبا ۲۱ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۸

به نظر من یکی از بهترین آموزشگاههاست

0
1
Big_star Big_star Big_star Big_star
توسط افسون ۲۱ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۱

من الان مدت چند ماهه که دانشجوی این آموزشگاه هستم و اقرار میکنم که خیلی نسبت به روزهای اولم تفاوت دارم

0
1
Big_star Big_star Big_star
توسط azi ۱۸ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۸

به مدت یک سال دانشجوی این آموزشگاه بودم،‌ در برنامه هاشون نظم و ترتیب دیده میشه، اساتیدش همگی جوون و خیلی به روز هستند و برای کسانیکه میخوان زبان رو از یه جایی تا یه حد خوبی ادامه بدند ، آموزشگاه خوبیه

0
1